ManagementMania AppMania EduMania JobMania BusinessPages
Appmania_thumb_logo_business_kotel

Budějovický business kotel no. 2 - Sociální podnikání
event by JCI South Bohemia/Hospodářští junioři Jihočeského kraje o.s.


Organizer

JCI South Bohemia/Hospodářští junioři Jihočeského kraje o.s.
Husova 9 370 01 České Budějovice
Czech Republic

Chelčického 6, České Budějovice

Business kotel je networkingové setkání start-upů, investorů a podnikatelů. Přijďte získat zajímavé informace, kontakty, načerpat inspiraci a navázat spolupráci! Budeme se na vás těšit na druhém business kotli se zaměřením na sociální podnikání!

Program bude zahájen v 17:00 a registrace budou otevřeny již od 16:45. Přijďte prosím s předstihem, abychom mohli začít včas.

MÍSTO KONÁNÍ:
Coworking Center ČB, Chelčického 6 - viz mapička vpravo nahoře

Pořadatelé:

JCI South Bohemia - Hospodářští junioři Jihočeského kraje
Coworking Center ČB
JAIP

Registrace:

Pro účast je nutné se registrovat na těchto stránkách a zaplatit předem registrační poplatek

Vstupné:

100 Kč / 50 Kč pro studenty

Všem účastníkům, kteří se k nám chystají z jiných měst bychom rádi nabídli zvýhodněné ubytování v rodinném hotelu Klika. Pro účastníky Business kotle je dojednaná sleva ve výši 15%. Pro rezervace pište na mokrackova@coworkingcb.cz


Program of the event:

1. Blok - 17:00 - 18:15
Jitka Čechová
Iva Černá - Fokus o.s.
Václav Kučera - Mezi proudy o.p.s.
Martina Barvínková - Koníček o.p.s.
Lukáš Čeněk - Kavárna Fér Kafé

2. Blok 18:30 - 19:30
Organizovaný speed dating
(Účastníci budou rozděleni do dvojic a každá dvojice bude mít 10 minut na vzájemné představení. Následně budou dvojice pozměněny a celý postup se bude opakovat. Účastníci tak získají v krátkém časovém úseku příležitost seznámit se s několika účastníky.)

Speakers

 • Normal_jitka_cechova

  Jitka Čechová , Ambasadorka sociálního podnikání Jihozápad; P3 - People, Planet, Profit, o.p.s.

  V roce 2009 Jitka Čechová spoluzaložila sociální firmu Pracovní Sobota. Od té doby se věnuje sociálnímu podnikání. Pracuje pro organizaci P3 - People, Planet, Profit jako ambasadorka sociálního podnikání pro region Jihozápad. Během této činnosti s tématem a principy sociálního podnikání seznamuje veřejnou správu, firemní a neziskový sektor i jednotlivé zájemce. Předává své zkušenosti a znalosti z praxe a pomáhá zájemcům o sociální podnikání při rozjezdu jejich podnikatelských aktivit. V současné době pracuje jako lokální konzultant sociálního podnikání pro MPSV. Věnuje se lektorské práci.
 • Normal_img_5758

  Lukáš Čeněk , Majitel a provozovatel kavárny Fér Kafé

  Lukáš Čeněk se dlouhodobě zajímá o problematiku kvality potravin, gastronomii, biopotraviny, zdravý životní styl, ekologické zemědělství, ochranu životního prostředí a udržitelný rozvoj. V minulosti pracoval v několika gastronomických firmách. Z pozice zákazníka byl často nespokojen s kvalitou gastronomických služeb v České republice a znepokojuje ho stav životního prostředí ve světě a vztah člověka, který je jeho součástí, k němu. Věří, že je možné vytvořit takový business model, který ve svém fungování bere ohled na životní prostředí a je schopen poskytnout zákazníkovi vyšší přidanou hodnotu s minimálním dopadem na životní prostředí. Svým konceptem férové kavárny chce propojit odpovědné a sociální podnikání a poskytnout pracovní příležitosti lidem znevýhodněným na trhu práce.
 • Normal_12159_656779084378444_1459926354_n

  Iva Černá , Projektový manažer ve FOKUSu, iniciátor projektu SKŘÍŇ Boutique

  Iva Černá pracuje více než deset v neziskovém sektoru, zejména v organizacích, které se zabývají podporou lidí sociálně či zdravotně znevýhodněných, obvykle jako projektový manažer, případně jako organizátor různých benefičních a kulturních akcí. V současné době je jedním z aktérů, kteří se podílí na otevření výběrového second handu a knihovny s oblečením SKŘÍŇ Boutique. SKŘÍŇ je propojením její lásky k módě, dobré kávě a chuti zkoušet nové věci. Nejcennější na rozjezdu SKŘÍNĚ je pro ní podpora lidí jak z týmu FOKUSu (kde v současné době pracuje), tak i lidí v jejím okolí.
 • Normal_p1010908_upravena

  Václav Kučera , Ředitel a spoluzakladatel Mezi proudy o.p.s.

  Václav Kučera je spoluzakladatel a ředitel obecně prospěšné společnosti Mezi proudy, která se zaměřuje na sociální služby, sociální bydlení a sociální podnikání. Je věčný student zejména teologických oborů a příležitostný lesnický a zemědělský podnikatel. Má za sebou 6 let praxe v přímém poskytování i řízení sociálních služeb a 4 roky praxe v komunitním plánování sociálních služeb na úrovni Českých Budějovic i Jihočeského kraje.
 • Normal_mgr._martina_barv_nkov_

  Martina Barvínková , Ředitelka Koníček o.p.s.

  Martina Barvínková se práci v sociální oblasti věnuje již od roku 1997. V letech 2005-2013 zastávala pozici předsedkyně neziskové organizace KONÍČEK, o. s., v současné době je ředitelkou obecně prospěšné společnosti KONÍČEK.V této organizaci postupně získala potřebné znalosti a zkušenosti z oblasti zooterapie, práce s osobami s různým znevýhodněním, jejich specifickými potřebami a s problematikou zaměstnanosti.

References (0)


Organizer: JCI South Bohemia/Hospodářští junioři Jihočeského kraje o.s.