ManagementMania AppMania EduMania JobMania BusinessPages
Appmania_thumb_pbk-logo

Plzeňský business kotel vol. 12: Marketing & Media & PR
event by JCI West Bohemia z.s.


Organizer

JCI West Bohemia z.s.
Šafaříkovy sady 2455/5 301 00 Plzeň
Czech Republic

Univerzitní kavárna Íčko, Sedláčkova 19, Plzeň

Zveme Vás na další diskuzně-networkingové setkání! Tentokrát jsme si pro Vás připravili edici na téma Marketing. Začínáme úvodním kotlem na téma Marketing & Media & PR, na kterém se dozvíte tipy pro začínající, malé a střední podnikatele.

Nechte se inspirovat našimi hosty, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti z podnikatelského prostředí. Přijdte načerpat know-how od odborníků v daných oblastech. Získejte nové kontakty, které vás a vaše podnikání posunou o kus dál.


Program of the event:

17:00 - 19:00 Moderovaná diskuze s hosty
-----------------------------------------------------------

- Trendy v marketingu a marketingové plánování
- Mediální trh
- PR pro začínající firmy a MSP

Přijďte si poslechnout názory a zkušenosti hostů a ostatních účastníků, přijďte diskutovat. Pokud máte konkrétní otázky, které vás k tématu zajímají, přineste si je s sebou.

19:00 - 21:00 Individuální konzultace s hosty a networking
------------------------------------------------------------------------------

Využijte jedinečné možnosti individuální konzultace s našimi hosty. Svůj zájem o konzultaci uveďte v registračním formuláři. Platí pravidlo “kdo dřív přijde…”. Zaregistrujte se proto co nejdříve.
Budete mít možnost probrat s ostatními účastníky, čemu se věnujete, a získat tak nejen hodnotné informace, ale také kontakty. Pokud nejste rozený networker, nebojte se, pomůžeme vám.

REGISTRUJTE SE na jednotlivé konzultace prostřednictvím tohoto formuláře: https://goo.gl/7KK7O9.

Speakers

 • Normal_sn_mek_obrazovky_2016-01-26_v_11.57.52

  Ivan Strejc , manažer obchodního týmu Plzeňského deníku

  V médiích pracuje 15 let a jeho láskou je tištěná reklama. V roce 2000 začal v Plzeňském deníku jako inzertní poradce, poté v roce 2007 odešel do soukromé mediální agentury, kde pro klienty snášeli modré z nebe v podobě tištěné reklamy, webové, grafických návrhů, výroby reklamních bannerů, firemních magazínů, nákup billboardů. V roce 2011 se vrátil zpět do Plzeňského deníku, kde v současné době působí jako manažer inzerce pro region západní Čechy.
 • Normal_tluchor

  Jan Tlučhoř , Vedoucí katedry marketingu, obchodu a služeb a vedoucí Centra celoživotního vzdělávání na FEK ZČU

  Moderátorem kotle bude Jan Tlučhoř, který od května 2014 vede Katedru marketingu, obchodu a služeb na Fakultě ekonomické Západočeské univerzity v Plzni - www.fek.zcu.cz/kmo. V rámci svých pedagogických a vědecko-výzkumných aktivit se zabývá aplikací moderních technologií v marketingu - především v oblasti služeb a cestovního ruchu. Kromě své práce, při které se věnuje rozvoji spolupráce se zahraničními vysokoškolskými institucemi a podnikatelským sektorem, se snaží být dobrým tátou svých dvou synů nejlépe uprostřed krásné přírody.
 • Normal_v_tov_

  Daniela Vítová , jednatelka PR agentury Public Eye s.r.o.

  Vystudovala pedagogickou fakultu ZČU obor čeština - angličtina, od roku 1993 spolupracovala s plzeňským televizním Studiem Max jako moderátorka a redaktorka. Čtyři roky byla reportérkou zpravodajství TV NOVA pro západní Čechy a má na svém kontě na 400 reportáží odvysílaných v hlavním večerním i odpoledním zpravodajství a ve Snídani s Novou. Od dubna 1996 moderovala živě denní regionální zprávy Právě teď a současně pracovala jako vedoucí vydání. Nyní se zabývá mediálními tréninky a konzultacemi v oblasti komunikace s médii ve své vlastní PR agentuře Public Eye s.r.o.
 • Normal_krajnak

  Václav Krajňák , digitální marketér a podnikatel

  Václav Krajňák se v roce 2000 začal věnovat tvorbě stránek a webových aplikací jako běžný programátor. Od té doby se transformoval na podnikatele a založil několik firem (tvorba webových stránek a internetových projektů, e-shop s DVD, vzdělávání). V roce 2010 pro sebe znovuobjevil marketing a přišel na to, jaký typ marketingu podnikatelům a malým firmám nejvíce pomáhá získávání nových zákazníků a poptávek. Vytvořil službu Clipsan – automatizace prodeje a marketingu pro malé a střední firmy, bloguje a marketingový podcast Strategické zisky, který natáčí s Martinem Miklášem, už přesáhl 50 dílů.
 • Normal_viktor_nov_

  Viktor Nový , výkonný ředitel TV ZAK

  Začínal studentskými internetovými portály pro Plzeň a okolí, na elektroprůmyslovce se dostal k programování a zamiloval se do tvorby internetových stránek. Na ekonomické fakultě se snažil pochopit management a marketing. Studium vysoké školy si ale výrazně prodloužil, jelikož chvíli před dokončením studia přičichl k síle médií a škola šla na několik let stranou. Začínal jako reportér zpravodajství v západočeské televizi ZAK, přes tu se dostal jako „krajánek“ do hlavních zpráv TV Prima. Několik let šéfoval marketingu reklamní agentury W&P a jihočeské televize JTV. Má za sebou pár tisícových i milionových PR projektů. Pro zábavu moderuje akce a koučuje. Nyní působí jako výkonný ředitel TV ZAK a konzultant v několik dalších firmách.

References (0)


Organizer: JCI West Bohemia z.s.