ManagementMania AppMania EduMania JobMania BusinessPages
Normal_jci-wb-full

Plzeňský business kotel vol. 13: Online marketing & social media
event by JCI West Bohemia z.s.


Organizer

JCI West Bohemia z.s.
Šafaříkovy sady 2455/5 301 00 Plzeň
Czech Republic

Univerzitní kavárna Íčko, Sedláčkova 19, Plzeň

Zveme Vás na druhé vydání Plzeňského business kotle MARKETING EDITION. Tentokrát na téma Online marketing & sociální média, kde získáte typy na to, jak správně postavit webové stránky, jak se efektivně propagovat na sociálních médiích či jaké jsou trendy na Facebooku či Youtube.

Nechte se inspirovat našimi hosty, kteří se s vámi podělí o své zkušenosti z podnikatelského prostředí. Přijdte načerpat know-how od odborníků v daných oblastech či začínajících a mladých podnikatelů. Získejte nové kontakty, které vás a vaše podnikání posunou o kus dál.


Program of the event:

17:00 - 19:00 Moderovaná diskuze s hosty
-----------------------------------------------------------
Témata:
- internet marketing
- úspěšný web
- efektivní komunikace na sociálních sítích

Přijďte si poslechnout názory a zkušenosti hostů a ostatních účastníků, přijďte diskutovat. Pokud máte konkrétní otázky, které vás k tématu zajímají, přineste si je s sebou.

19:00 - 21:00 Individuální konzultace s hosty a networking
------------------------------------------------------------------------------

Využijte jedinečné možnosti individuální konzultace s našimi hosty. Svůj zájem o konzultaci uveďte v registračním formuláři. Platí pravidlo “kdo dřív přijde…”. Zaregistrujte se proto co nejdříve.
Budete mít možnost probrat s ostatními účastníky, čemu se věnujete, a získat tak nejen hodnotné informace, ale také kontakty. Pokud nejste rozený networker, nebojte se, pomůžeme vám.

REGISTRUJTE SE na jednotlivé konzultace prostřednictvím tohoto formuláře: https://goo.gl/7KK7O9.

Speakers

 • Normal_kelbichova

  Eva Kelbichová , Marketingová specialistka

  Strategie velkých hráčů (Facebook - Google) je jasná. Donutit firmy platit! V současné chvíli se každý váš příspěvek, který zveřejníte na sociálních sítích, zobrazí jen nepatrnému procentu vašich fanoušků. Facebook se tak snaží donutit firmy, aby za "reklamu" platily co nejvíc. Eva pracuje jako marketingový specialista na volné noze. Její největším vášní je Facebook, denně zkoumá možnosti, jak zvýšit organický dosah příspěvků a jak zvýšit návštěvnost webových stránek svých klientů. Za sebou má spolupráci s desítkami klientů po celé ČR. Spravovala facebookové stránky malých i velkých firem jako např. Fitness Galerie, www.aktivityprozdravi.cz, Chillipoint, Sushistar a mnoho dalších. Organizuje školení pro malé a střední firmy. A jinak je prostě na Facebooku…
 • Normal_bechyn_

  Petr Bechyně , Konzultant webových projektů, Webstory s.r.o.

  První web vytvořil v roce 1998 a od té doby ho to nepřestalo bavit a fascinovat. Několik let pracoval jako freelancer, poté založil v Plzni úspěšnou webovou agenturu, kde pracoval jako technický ředitel. Následně stál u vzniku konzultační firmy Webstory solution, kde aktuálně pracuje jako konzultant webových projektů a píše příběhy úspěšných webů svých klientů. Za svou kariéru pracoval na několika stovkách projektů a ví, na co si dát pozor, aby výsledkem byl krásný a obchodně úspěšný web.
 • Normal_h_fler

  Zdeněk Höfler , zakladatel a ředitel Nooledge

  Zdeněk je věčný snílek. Od 15 let se věnoval multi-level marketingu, který mu nikdy nevydělal ani korunu. Vysokou školu nedokončil, aby v roce 2005 začal pracovat jako programátor, což nikdy nestudoval. Časem se z něj stal programátor na volné noze, který pracoval na projektech pro korporátní klientelu. Kromě nudné dobře placené práce zažil také mnoho failů na vlastních projektech. Zdeněk měl vždy touhu vybudovat něco velkého, co pomůže mnoho lidem. V roce 2013 se konečně rozhodl se svým životem něco udělat a pustil se do vývoje originální platformy. Ukončil smlouvy se všemi klienty, odstřihl se od příjmů a založil společnost v Anglii. Našel svůj životní smysl. Po dlouhých měsících příprav spustil v únoru 2015 první vzdělávací sociální síť Nooledge. Rok uběhl jako voda, Nooledge je stále na začátku, ale Zdeněk i přesto věří v potenciál Nooledge a jde si odhodlaně za svým cílem.
 • Normal_z_sler

  Tomáš Zísler , Ředitel a spolumajitel agentury Red Peppers

  Tomáš je ředitelem a spolumajitelem agentury Red Peppers. Ve společnosti pracuje přes 6 let a měl na starosti vedení hlavních projektů např. pro Českou televizi, ČEPS, Univerzitu Karlovo nebo Českou spořitelnu. Díky svým znalostem v oblasti e-commerce je zodpovědný za přípravu a rozvoj platformy pro e-shopy www.shopero.cz, klientům pak pomáhá s konzultacemi pro rozvoj jejich podnikání, napojení na podnikové systémy a aktivity v oblasti online marketingu.
 • Normal_tluchor

  Jan Tlučhoř , moderátor, vedoucí Katedry marketingu, obchodu a služeb, FEK ZČU

  Moderátorem kotle bude Jan Tlučhoř, který od května 2014 vede Katedru marketingu, obchodu a služeb na Fakultě ekonomické Západočeské univerzity v Plzni - www.fek.zcu.cz/kmo. V rámci svých pedagogických a vědecko-výzkumných aktivit se zabývá aplikací moderních technologií v marketingu - především v oblasti služeb a cestovního ruchu. Kromě své práce, při které se věnuje rozvoji spolupráce se zahraničními vysokoškolskými institucemi a podnikatelským sektorem, se snaží být dobrým tátou svých dvou synů nejlépe uprostřed krásné přírody.

References (0)


Organizer: JCI West Bohemia z.s.